• Nachádzate sa v: Home
  • > Média
  • > Bavme sa spolu - Amway pre Votum

Bavme sa spolu - Amway pre Votum

V sobotu 3. 10. 2009 usporiadala spoločnosť Amway Slovensko vo Votume detské popoludnie s názvom „Bavme sa spolu“.

Prehrať video
Bavme sa spolu - Amway pre votum
Amway Slovensko oslavuje v tomto roku 15. výročie zahájenia svojej činnosti na Slovensku. Jedným zo základov firemnej filozofie Amway je aj spoločenská angažovanosť v krajinách, kde pracuje. Preto spoločnosť usporiadala v sobotu 3. 10. 2009 detské popoludnie s názvom „Bavme sa spolu“ pre telesne a mentálne postihnuté deti, ktoré zastrešuje občianske združenie VOTUM.
Na akciu boli pozvané deti, o ktoré sa organizácia VOTUM stará, ich rodičia a priatelia a tiež deti distribútorov a partnerov Amway Slovensko. Spoločne mohli s pomocou dobrovoľných inštruktorov vyrábať jednoduché predmety, maľovať, spievať a baviť sa. Pomáhali im v tom aj zdravotní klauni zo združenia „Červený nos“ a pracovníci firmy Amway Slovensko. Pretože postihnuté deti potrebujú nie len morálnu a psychologickú podporu, venovala firma Amway združeniu VOTUM čiastku 1.000,- EUR a výnos z predaja tričiek pre účastníkov. Výnos je venovaný na prevádzku a vybavenie strediska VOTUM v Devínskej Novej Vsi. Amway Slovensko bude naďalej rôznymi formami združenie VOTUM podporovať.
Amway je už 50 rokov vedúcou firmou priameho predaja vo svete. Jej výrobky z odvetvia kozmetiky, doplnkov stravy, starostlivosti o domácnosť, starostlivosti o telo a ďalší doplnkový sortiment predávajú nezávislí distribútori. Na Slovensku pôsobí firma od roku 1994. Je členom slovenského Združenia priameho predaja a ďalších obchodných a hospodárskych organizácií. V charitatívnej oblasti spolupracuje Amway Slovensko dlhodobo okrem iných aj so slovenským výborom pre UNICEF.
Uverejnené: 09.10.2009
Zdroj: Copyright SITA Slovenska tlacova agentura 2009