Benefičný koncert - obrazok

Benefičný koncert

Tento rok sme vďaka tomu, čo milujeme, teda vďaka hudbe, mohli potešiť nielen publikum, ale aj rodinu z Ukrajiny, ktorá utiekla pred vojnou. Podarilo sa nám tejto rodine finančne prispieť čiastkou 350 € na terapie ich dieťaťa s poruchou autistického spektra. Ďakujeme všetkým, ktorí prišli a pomohli.
Duety - obrazok

Duety

Pod vedením Majky Horváthovej vznikla aj tento rok nádherná prezentácia talentu a dobrej nálady našich mladých klientov.
V rytme VOTUMu 2 - obrazok

V rytme VOTUMu 2

Po minuloročnom úspešnom koncerte sme sa rozhodli pripraviť ďalší koncert Votumákov a ich kamarátov hudobníkov. Spojili sme sily a vytvorili krásny hudobný projekt. Ďakujeme V-klubu za podporu.
V rytme VOTUMu - obrazok

V rytme VOTUMu

Ako tradične každé leto votumácka sezóna vyvrcholila verejným vystúpením našich klientov. Tentokrát nám opäť vyšiel v ústrety V-klub, kde sme na profesionálnej scéne predviedli hudobné pásmo-koncert. Naši klienti ukázali zmysel pre rytmus, pohyb, hudbu a humor. Viacerí hodnotili toto ich vystúpenie ako najlepšie, tak posúďte :)
Mustang a Corvette tour - obrazok

Mustang a Corvette tour

Votumáci majú veľmi dobrý vkus, čo sa áut týka - v júni využili pekné počasie a priazeň Mustang Clubu Slovakia a urobili si výlet na mustangoch a corvettách so silnými koňmi pod kapotou. Veľmi pekne ďakujeme milým majiteľom týchto krásnych áut, atmosféra bola jedinečná, pozrite si náš zostrih.
Veľký princ (muzikál o hľadaní dobrodružstva) - obrazok

Veľký princ (muzikál o hľadaní dobrodružstva)

Votumáci opäť naštudovali divadelnú hru, tentokrát inšpirovanú knižkou Antoine de Saint Exupéryho - Malý princ. Prezentovali ju 8. júna 2014 vo V-klube.
Smraďkošovci - obrazok

Smraďkošovci

Počas pravidelných stretnutí na dramatoterapii votumáci naštudovali divadelnú hru Smraďkošovci, inšpirovanú knihou R. Dahla — Hastrošovci. Vystúpením vo V-klube pri Národnom Osvetovom Centre v Bratislave 30.6.2013 ju predstavili príbuzným, priateľom a priaznivcom.
Výlet v pekných autách - obrazok

Výlet v pekných autách

Jeden slnečný júnový víkend opäť patril jazdám v pekných autách. Mladí votumáci sa tešili na výlet v Jaguári XJ a Volve XC90, ktoré nám požičali v T.O.P. AUTO Bratislava, a.s. Okrem toho sme sa vozili aj v Mustangu GT cabrio. Všetkým veľmi pekne ďakujeme. Pozrite sa, ako sme si výlet užili.
Votum v relácii Cesta na STV - obrazok

Votum v relácii Cesta na STV

Záznam relácie Cesta na STV.
Tučepi 2012 - obrazok

Tučepi 2012

Krátky zostrih z už druhej super dovolenky (ozdravného pobytu) v Tučepi
Víkend s Jaguárom XF - obrazok

Víkend s Jaguárom XF

Posledný októbrový víkend mali naši klienti možnosť previesť sa na športovom aute Jaguar XF. Voucher auto nám na víkend zapožičala firma T.O.P. AUTO Bratislava a.s., za čo jej patrí veľká vďaka. Decká si jazdu naplno užili!
Vlak do Wotang ŠU - obrazok

Vlak do Wotang ŠU

Záznam z muzikálu Vlak do Wotang ŠU (17.6.2012) z Loď cafe
Ples 2012 - obrazok

Ples 2012

Video prezentácia vybraných fotiek z plesu 2012
Tučepi 2011 - obrazok

Tučepi 2011

Výber fotiek z dovolenky v Tučepi 2011
Bavme sa spolu - Amway pre Votum - obrazok

Bavme sa spolu - Amway pre Votum

V sobotu 3. 10. 2009 usporiadala spoločnosť Amway Slovensko vo Votume detské popoludnie s názvom „Bavme sa spolu“. Prečítajte si viac alebo si môžte pozrieť video z akcie.
Votum - letný tábor inak - obrazok

Votum - letný tábor inak

Článok o letnom tábore vo Votume uverejnený v časopise HEY YOU 18. septembra 2009.
Autorkou článku je jedna z vedúcich tábora - Alexandra Šlapalová.
Votum v relácii 5 proti 5 - obrazok

Votum v relácii 5 proti 5

V júni 2009 bol v relácii Slovenskej televízie 5 proti 5 odvysielaný spot o Združení VOTUM